KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429003
nr 1342 9003
Mikael Barrehag
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Sommaräng. Signerad, daterad 2000. Olja på pannå, 45x37 cm
Mikael Barrehag, svensk bildkonstnär född 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:38:49
18/8 10:31:37